Gembird GGS-UMGL4-01 4-in-1 backlight gaming kit "Phantom", US layout Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 1.85 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird ggs-umgl4-01 4-in-1 backlight gaming kit, ggs-umgl4-01, gembird, klaviatuurid

